ترموود 117*20

یکی دیگر از بهترین گزینه ها جهت نمای چوبی ساختمان ها ترموود با ضخامت 20 میلی متر میباشد که در سه عرض متفاوت 140 میلی متر117 میلی متر و 92 میلی متر تولید و عرضه میشود.

این مقطع ترموود میتواند میزان بیشتری فشار و وزن را نسبت به مقطع شانزده میلی متر تحمل نماید و در نتیجه دوام و کارایی بهتری از خود نشان میدهد.

قیمت ترموود بر اساس ضخامت آن تعریف میشود چون از شرکت های جنگلداری و چوب بری به صورت خام و بر اساس متر مکعب خریداری می شود.

در نتیجه تا ضخامت چوب بالاتر باشد قیمت نهایی آن نیز بیشتر میشود زیرا مقدار کمتری از محصول ترموود را تولید میکند.بنابر این ترموود 117*20 از لحاظ قیمت بالاتر از مقطع 16میلیمتر است.

ترموود 92*20پایین ترین عرض مقطع 20 میلیمتر می باشد.بیشترین کاربرد آن به دلیل زیبایی در عرض پایین جهت چوب نما در نمای خارجی ساختمان و همچنین تابلوی ترموود سر در مغازه ها و فروشگاه های برند میباشد.

این ضخامت از ترموود بالاترین فشار و وزن را در نمای خارجی تحمل میکند و در برابر عوامل جوی نیز بسیار مقاوم است و ماندگاری بالایی دارد.

ترموود 117*20 جهت استفاده در در ساخت نشیمن گاه در سونا خشک و دکوراسیون خارجی کاربرد بالایی دارد.همچنین جهت پوشش بالای آلاچیق و استفاده به عنوان تایل در کفپوشهای چوبی مورد استفاده قرار میگیرد.

ترموود مقطع 140*20 دارای بالاترین میزان عرض در ترموود میباشد.به دلیل پهنای زیاد و عرض بالای آن بیشتر به عنوان کاور پله های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

البته لازم به ذکر است تمامی موارد کاربرد چوب ترمووذ برحسب سلیقه طراح و معمار ممکن است تغییر کند.کارشناسان شرکت ترموود VANDIWOOD در هر زمان به سوالات شما پاسخ میدهند و پیشنهادهای کاربردی به شما ارایه میکند.

کاربرد ترموود 20 میلیمتر

ترموود 117*20 (ضخامت 20 میلی متر) طیف وسیعی از نیازهای طراحان و معماران را میتواند فراهم کند.از نمای خارجی ساختمان تا استفاده در سونا و استخر و همچنین کاربرد آن جهت ساخت تایل ترموود به عنوان کفپوش و ساخت آلاچیق و پرگولا.

کارشناسان فنی و متخصصان اجرایی ظرکت VANDIWOOD در هر ساعت از شبانه روزی این آمادگی را دارند تا مشاوره های فنی و تجربه های کاری خود را با مشتریان عزیز و طراحان و معماران گرامی به اشتراک بگذارند.